Wystartowała beta The Tomorrow Children. Sprawdźcie nadciągającą produkcję na PS4
Małe ludziki z wielkimi problemami zadebiutują jeszcze w tym roku na konsoli Sony. Deweloperzy po serii zamkniętych testów, zdecydowali się na otwartą zabawę i od dzisiaj śmiałkowie mogą odbudowywać zniszczony świat w The Tomorrow Children. Zmagania mają trwać do poniedziałku.
Pod koniec 2014 roku Sony oficjalnie zaprezentowało The Tomorrow Children. Jest to produkcja japońskiego studia Q-Games, którego przedstawiciele postanowili wrzucić graczy do postapokaliptycznego świata.
Zadaniem śmiałków jest odbudowanie krainy, więc na początku zabawy startujemy jako zwykły robotnik i musimy zbierać minerały. Za każdy surowiec otrzymujemy kupony, które możemy przeznaczyć na ulepszenie swojego bohatera. W trakcie rozgrywki można znaleźć najróżniejsze przedmioty, z których możemy stworzyć między innymi broń. Nie jest to przypadek, ponieważ podczas zabawy należy odpierać ataki nadciągających bestii.
Tytuł zapowiada się na ciekawą przeprawę dla fanów Minecrafta. Testy właśnie ruszyły i grę możecie pobrać za pomocą tego odnośnika (2,9GB). Pamiętajcie tylko, że autorzy zastrzegają sobie prawo do przedwczesnego zakończenia zabawy. Przed rozpoczęciem rozgrywki warto przeczytać poniższy komunikat:
To jest oprogramowanie w wersji beta - może nie działać idealnie (albo wcale).
Dostęp do bety może zostać zakończony w każdej chwili.
W trakcie bety będziemy modyfikować oprogramowanie bez ostrzeżenia, co może spowodować dodanie lub usunięcie danych, zawartości i funkcjonalności. Nie pobieraj bety, chyba że nie masz nic przeciwko temu.
Jeśli przesyłasz uwagi, przesyłaj wyłącznie własne spostrzeżenia. Przesyłając nam uwagi, przekazujesz nam prawo własności do nich. Możemy je wykorzystać albo nie - nie otrzymasz żadnego wynagrodzenia, a jedynie satysfakcję.