The Tomorrow Children

The Tomorrow Children

3,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 3.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Q-Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
06.09.2016
Europa:
06.09.2016
Producent:
Q-Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
06.09.2016
Europa:
06.09.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: The Tomorrow Children (PS4)
5.5
Recenzja: The Tomorrow Children (PS4)
PS4

The Tomorrow Children - opis gry

The Tomorrow Children to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Q-Games i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł dostępny był na PlayStation 4 do pobrania za darmo (oferował jednak dodatkową zawartość którą można było nabyć za pieniądze).

Akcja gry ma miejsce pewien czas po nieudanym eksperymencie naukowym, który całkowicie przetrzebił świat, zamieniając go w Pustkę. Niedługo potem z pustki wyłoniły się pojedyncze wyspy pełne rozmaitych przydatnych surowców oraz Matrioszki, skrystalizowana esencja ludzkości. My wcielamy się tu w postać klona, którego zadaniem jest, wraz z innymi graczami, odbudować zniszczoną cywilizację i przywrócić przy okazji do życia owe śpiące Matrioszki.

Gra oferuje tutoriale wprowadzające nas w rozgrywkę, ale z drugiej nie są one nazbyt szczegółowe, toteż wiele rzeczy musimy odkryć sami. Poszukiwania surowców dzięki którym stopniowo odbudowujemy cywilizację to oczywiście clou rozgrywki, ale jednocześnie nie jest to jedyna tutejsza atrakcja. W trakcie zmagań odwiedzamy przeróżne miejscówki, mniej lub bardziej cudaczne, budujemy nowe przybytki o tych lub innych właściwościach oraz ścieramy się z nieprzyjaciółmi mającymi za zadanie wyhamować nasz progres. Są to chociażby wielkie potwory zwane Izverg, przypominające kaiju typu Godzilla z japońskich filmów, które trzeba powalić specjalnym rodzajem uzbrojenia.

Do zbierania surowców potrzebujemy różnych narzędzi. Proces ten może się odbywać z pomocą innych graczy, co ogólnie rzecz biorąc sprawia, że idzie nam wszystko szybciej. Oprócz tego do dyspozycji mamy również pojazdy, np. odrzutowe plecaki pozwalające dolecieć w niedostępne normalnie miejsca. W grze zarabiamy żetony pozwalające nabywać nowe dobra.

Choć gramy klonem, The Tomorrow Children pozwala nam również wyrazić siebie: przywdziać nowe ciuchy czy też wybudować sobie dom.

Wideo - The Tomorrow Children

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper