Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 01.06.2016 09:00
Darmowy motyw z Białym Wilkiem z okazji premiery dodatku Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino
2703V

Darmowy motyw z Białym Wilkiem z okazji premiery dodatku Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino

Darmowe motywy, to fajna sprawa. Czasem warto odświeżyć wygląd menu naszej konsoli. Tym bardziej jeżeli nic nas to nie kosztuje, a obrazek w tle nawiązuje do jednej z naszych ukochanych produkcji.

Od wczoraj możemy wybrać się do Toussaint, gdzie przeżyjemy ostatnią przygodę Geralta z Rivii. Z tej okazji w PlayStation Store wylądował nowy motyw do gry, który możecie pobrać całkowicie za darmo. Jest tylko jeden drobny haczyk

Na razie jest on dostępny jedynie w amerykańskim sklepie. Jeżeli jednak bardzo chcecie upiększyć sobie w ten sposób menu, to wystarczy, że założycie nowe konto PSN, gdzie zaznaczycie, że znajdujecie się w USA. Jeżeli ta konsola jest ustawiona jako Wasza główna, to bez problemu będziecie mogli korzystać z tego motywu na wszystkich kontach.

Temat jest statyczny, ale posiada zestaw dźwięków, specjalnych ikon i ładną muzykę grającą w tle. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się "w akcji".

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/05/31/the-witcher-3-wild-hunt-gets-a-free-ps4-theme-to-celebrate-blood-and-wines-release/

Tagi: motyw temat Wiedźmin wiedźmin 3 Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino