Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2016 14:03
Forza Horizon 3 nadciąga? Microsoft na E3 zorganizuje wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji
1216V

Forza Horizon 3 nadciąga? Microsoft na E3 zorganizuje wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji

W Los Angeles nie zabraknie pięknych samochodów. Microsoft zdradził szczegóły wydarzenia, które na pewno zainteresuje fanów motoryzacji. Na E3 poznamy nową odsłonę serii Forza. 

Na początku marca Microsoft potwierdził kontynuowanie współpracy z Lamborghini, dzięki której na okładce nadciągającej odsłony pojawi się najnowszy model Centenario. Bryka będzie początkowo dostępna wyłącznie w grze na Xboksa One i komputerach osobistych.

Amerykańska korporacja zapowiedziała, że specjalne wydarzenia dla fanów Forzy odbędzie się w Petersen Automotive Museum – jest to największe muzeum samochodowe na świecie… Czy można było wybrać lepsze miejsce na zaprezentowanie nowej produkcji?

Impreza rozpocznie się kilka godzin po konferencji Microsoftu – możemy w tej sytuacji przypuszczać, że na początku Phil Spencer przedstawi tytuł, a później zaproszeni dziennikarze otrzymają możliwość pojeżdżenia pięknymi samochodami.

Według wcześniejszych plotek na E3 poznamy Forza Horizon 3 – tytuł ma zadebiutować jeszcze w tym roku na Xboksach One i komputerach osobistych. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że każda nowa odsłona Forzy będzie dostępna jednocześnie na dwóch platformach.  

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/forza_horizon_2/news/microsoft_to_host_special_forza_event_at_e3.html

Tagi: e3 2016 Forza forza horizon 3 Microsoft pc Turn 10 Studios Xbox One