Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2016 16:15
Microsoft potwierdza - nowa Forza na E3, a dzisiaj oglądamy teaser
1308V

Microsoft potwierdza - nowa Forza na E3, a dzisiaj oglądamy teaser

Od pewnego czasu otrzymujemy informacje o nowej produkcji z serii Forza. Gra nie została zaprezentowana na ostatniej konferencji Microsoftu, ale szef marki Xbox wyjaśnił, że wielkie odsłonięcie zostało zaplanowane na E3. Dzisiaj możemy zobaczyć mały przedsmak nadciągającego wydarzenia.

Według ostatnich plotek Forza Horizon 3 jeszcze w tym roku zadebiutuje na Xboksie One. Twórcy jednak postanowili nie prezentować gry na małej imprezie, a Phil Spencer znalazł miejsce w ramówce konferencji na E3. W konsekwencji na nową Forzę musimy zaczekać, ale szef marki Xbox ma dla Was małą zapowiedź.

Korporacja potwierdziła, że zamierza kontynuować współpracę z Lamborghini i dzięki temu na okładce nowej Forzy pojawi się najnowszy model Centenario. Samochód będzie początkowo dostępny wyłącznie w produkcji Amerykanów, czyli dopiero w dniu premiery gry wydawanej przez Microsoft, gracze zasiądą za sterami wirtualnego wozu.

W sumie jest to dość ciekawa sytuacja. Amerykanie najwidoczniej szykują sporą prezentację pozycji w Los Angeles, dzięki której poznamy wszystkie szczegóły dotyczące nadjeżdżającego tytułu. Na zakończenie możecie zerknąć na krótki zwiastun potwierdzający tę wiadomość. 

 

[Aktualizacja #1]

  • Microsoft opublikował dłuższy zwiastun.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/03/02/microsoft-announces-cover-car-for-for-next-forza-cover-car-lamborghini-centenario/

Tagi: Forza Microsoft Xbox One