Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 21:01
W czerwcu gracze na Xbox One wylądują na planetach w Elite: Dangerous
653V

W czerwcu gracze na Xbox One wylądują na planetach w Elite: Dangerous

Wierni fani zwiedzania kosmosu od dawna czekali na tę informację. Frontier Developments potwierdziło opublikowanie wielkiego rozszerzenia do Elite Dangerous. Dzięki Horizons gracze wylądują na planetach.  

Frontier Developments stale rozwija swoją wielką produkcję. Deweloperzy w grudniu ubiegłego roku pozwolili graczom wylądować na planetach i zwiedzać tereny. Długo musieliśmy czekać na przeniesienie serii dodatków na Xboksa One, ale dzisiaj otrzymaliśmy pozytywną wiadomość. Horizons zadebiutuje na kolejnej platformie w czerwcu.

Twórcy jednocześnie zaznaczyli, że w dniu debiutu DLC gracze otrzymają dostęp do wszystkich elementów opublikowanych w ostatnich miesiącach na PC – można tutaj między innymi wymienić możliwość kreowania zespołu i wspólnego kontrolowania statków lub edytor bohatera.

Mimo wszystko najważniejszym elementem dodatku jest bez wątpienia Planetary Landings – śmiałkowie mogą lądować na wybranych planetach, które zostały odwzorowane w skali 1:1. Następnie wchodzimy w specjalne pojazdy nazwane skarabeuszami i zwiedzamy niedostępne wcześniej tereny.

Przyjemności zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie: 

Źródło: Twitter.com

Tagi: