Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 17:32
Gran Turismo Sport i The Last Guardian na pewno zadebiutują w 2016 roku
1162V

Gran Turismo Sport i The Last Guardian na pewno zadebiutują w 2016 roku

Sony do końca roku wyda kilka bardzo mocnych tytułów i możemy mieć pewność, że w Gran Turismo Sport oraz The Last Guardian zagramy w przeciągu najbliższych 8 miesięcy. Gracze mogą szykować gotówkę i wolny czas na końcówkę roku. 

Japońska korporacja w ostatnich latach nie potrafiła zadbać o gorącą końcówkę roku, jednak wiele na to wskazuje, że włodarze Sony tym razem nie chcą popełnić tego błędu. Wiceprezes Sony Computer Entertainment SE – Philippe Cardon – w rozmowie z dziennikarzem francuskiej witryny Challenges potwierdził, że gracze mogą w spokoju wyczekiwać na Gran Turismo Sport i The Last Guardian!

Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ od dłuższego czasu nie otrzymywaliśmy większych informacji na temat tych pozycji. Zapewne na E3 odbędą się większe prezentacje, na których spojrzymy na fragmenty rozgrywki, a następnie poznamy daty premier.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że przedstawiciel Sony nie wspomniał o Horizon Zero Dawn – to oczywiście jeszcze nic nie oznacza, ale już wcześniej pojawiły się plotki, według których pozycja ma zadebiutować dopiero w 2017 roku. 

Źródło: http://wccftech.com/gt-sport-guardian-launch-year-sony-executive/

Tagi: