Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 21:30
The Climb od Crytek pokazuje możliwości VR. Premierowy zwiastun zachęca do wspinaczki
1168V

The Climb od Crytek pokazuje możliwości VR. Premierowy zwiastun zachęca do wspinaczki

Posiadacze Oculus Rift mogą zapoznać się z nowym projektem Crytek. Znani deweloperzy postanowili porzucić świat odpicowanych strzelanek i zaoferowali graczom wymagającą wspinaczkę. Zobaczcie premierowy zwiastun The Climb

Crytek postanowiło zainteresować się wirtualną rzeczywistością i dzięki temu gracze mogą zapoznać się z The Climb. Zasady produkcji są banalnie proste – gracze muszą wspinać się na różne góry, czy też pokonywać trudne trasy, a wszystko to robią z goglami VR na głowie.

Sprawa wydaje się prosta, ale możemy mieć pewność, że autorzy zadbali o kilka trudniejszych etapów. Gra dzisiaj debiutuje, więc studio opublikowało poniższy zwiastun… Całość wygląda bardzo ładnie i przyjemnie. Możemy mieć tylko nadzieję, że ekipa pracuje już nad kolejnymi edycjami pozycji. Zapewne wielu przyszłych posiadaczy PlayStation VR chciałby sprawdzić ten tytuł.

Warto na pewno dodać, że Crytek pracuje jeszcze nad Robinson: The Journey. W tym projekcie gracze wcielą się w młodego chłopaka, którego statek rozbił się na tajemniczej planecie. To miejsce roi się od najróżniejszych niebezpieczeństw, a zadaniem rozbitka jest przetrwanie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: