Robinson: The Journey

Robinson: The Journey

7,1
16 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
crytek
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
7 godzin
Premiery
Świat:
08.11.2016
Europa:
11.11.2016
Producent:
crytek
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
7 godzin
Premiery
Świat:
08.11.2016
Europa:
11.11.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Robinson: The Journey (PS4)
7.5
Recenzja: Robinson: The Journey (PS4)
PS4

Robinson: The Journey - opis gry

Robinson: The Journey to gra przygodowa wyprodukowana przez Crytek i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i Oculus Rift, a do działania wymagał posiadania gogli wirtualnej rzeczywistości.

Akcja gry rozgrywa się w dalszej przyszłości. Głównym bohaterem jest chłopak o imieniu Robin, którego statek Esmeralda rozbija się na obcej planecie Tyson III. Podobnie jak Robinson ze znanej powieści, bohater gry z czasem urządza się w nowych, nie zawsze gościnnych warunkach: buduje dom, zakłada farmę, udamawia nawet małego dinozaura. Pewnego dnia jednak, w wyniku kompletnego przypadku, odkrywa on nieuszkodzonego droida ze sztuczną inteligencją, który przetrwał nienaruszony incydent z wypadkiem Esmeraldy. Znalezione też przy tej okazji audiologi sugerują Robinowi, że na planecie mogą się znajdować inni ludzie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas rozgrywki przemierzamy różne zakątki Tyson III poszukując wraz Robinem ocalałych towarzyszy podróży. Główne atrakcje produkcji Crytek to eksploracja (choć gra generalnie jest liniowa), odkrywanie nowych miejsc i radzenie sobie z różnymi trudnościami czyhającymi na drodze. Tymi trudnościami są na przykład inne dinozaury, z którymi w ten lub inny sposób należy się zmagać, oraz proste łamigłówki. Naszemu podopiecznemu pomaga specjalne urządzenie mające różne zastosowania: począwszy od wydawania poleceń wspomnianemu dinozaurowi, który może dotrzeć do przedmiotów do których nie dotrze Robin, a skończywszy na wchodzeniu w interakcję z niektórymi obiektami, jak skrzyniami, którymi można ciskać w przeciwników.

Gra nie jest specjalnie długa. Można ją ukończyć w około sześciu godzin.

Wideo - Robinson: The Journey

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper