Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 14:05
Syndicate potwierdza Call of Duty: Modern Warfare Trilogy. Twórcy wysłali nietypową wiadomość
1062V

Syndicate potwierdza Call of Duty: Modern Warfare Trilogy. Twórcy wysłali nietypową wiadomość

Od kilku godzin w Sieci pojawiają się najróżniejsze informacje o Call of Duty: Modern Warfare Trilogy. Zestaw produkcji nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez Activision, ale sympatycy strzelania mogą szykować się na produkcję. 

Od samego rana pojawiają się informacje dotyczące Call of Duty: Modern Warfare Trilogy. Gra na początku została dostrzeżona na Amazonie i w sumie produkt wywołał prawdziwą burzę. Gracze od dawna czekali na sygnały dotyczące takiego pakietu, ale jak zawsze nie wszyscy są zadowoleni… Przeglądając strony oraz fora zrzeszające sympatyków strzelania można dostrzec dwie, skrajne opinie na temat takiego zestawu.

Activision powinno w niedalekiej przyszłości wypowiedzieć się na temat pakietu, ponieważ według ostatnich plotek, w przyszłym tygodniu ma odbyć się prezentacja tegorocznej edycji Call of Duty. Tytuł ma nosić nazwę Call of Duty: Infinite Warfare.

Warto jednak spojrzeć na sytuację z Twittera – główny kanał Call of Duty odpowiedział na pytanie jednego z fanów dotyczące powstania Call of Duty: Modern Warfare Trilogy… Firma wysłała nietypową odpowiedź.

Jak można to tłumaczyć? Gówno się rozlało. Warto jednak zauważyć, że pytanie zostało zadane w… 2014 roku. Sytuację postanowił jeszcze skomentować Mr. Syndicate, czyli jeden ze znanych streamerów. Gracz jest pewien, że Modern Warfare Trilogy nadciąga:

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/call_of_duty_4_modern_warfare/news/syndicate_i_can_confirm_modern_warfare_remastered_is_a_thing.html

Tagi: Activision Call of Duty: Infinite Warfare call of duty: modern warfare trilogy Infinity Ward