Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2016 18:41
Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy przeciek. Nadciąga Call of Duty: Infinite Warfare
2979V

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy przeciek. Nadciąga Call of Duty: Infinite Warfare

W przyszłym tygodniu ma odbyć się wielka prezentacja tegorocznego Call of Duty, a właśnie w Sieci pojawiły się przecieki dotyczące tytułu nowej odsłony. Infinity Ward pracuje nad Call of Duty: Infinite Warfare.

Pracownicy Infinity Ward oraz Activision pewnie przygotowują się do wielkiego odsłonięcia Call of Duty 2016, a na amerykańskim PlayStation Store pojawiła się zakładka zatytułowana „Call of Duty: Infinite Warfare”. W konsekwencji sympatycy uniwersum mogą szykować się na nową pozycję, którą nie będzie Call of Duty: Ghosts 2.

Czym w takiej sytuacji może być ta „Nieskończoność”? Czuję, że potwierdzą się wcześniejsze przecieki (plotka 1, plotka 2) i faktycznie w najnowszej odsłonie wyruszymy na podbój kosmosu. Walka o planety i futurystyczne zabawki? Zapowiada się ciekawie, ale gracze wyczekujący na powrót do przeszłości będą pewnie rozczarowani.

Według wcześniejszych plotek prezentacja pozycji ma odbyć się w następny czwartek. Jak zawsze możemy spodziewać się wstępnych informacji o historii oraz pierwszego zwiastuna. Ja jeszcze liczę na mały fragment rozgrywki, ale pewnie na takie przyjemności przyjdzie nam zaczekać do E3.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward