Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 28.04.2016 10:42
Activision odświeża całą serię Modern Warfare? Amazon zdradza zremasterowaną trylogię
2093V

Activision odświeża całą serię Modern Warfare? Amazon zdradza zremasterowaną trylogię

Wczoraj do Sieci trafiło zdjęcie, które może być okładką najnowszej odsłony Call of Duty o podtytule Infinite Warfare. Dziś natomiast, jeden z oddziałów Amazonu, zdradza kolejną ciekawą informację ze stajni Activision.

Wraz z wyciekiem okładki Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition dowiedzieliśmy się, że do tego specjalnego wydania gry dołączona zostanie odświeżone Modern Warfare w wersji cyfrowej. Fani serii z pewnością ucieszyli się na tę wieść. Dziś jednak mogą już otwierać szampany. W sklepie Amazon pojawił się bowiem tajemniczy wpis o nazwie "Call of Duty: Modern Warfare Trilogy". Spodziewamy się zatem, że niebawem ujrzymy na półkach sklepowych pudełko z remasterami wszystkich części trylogii o nowoczesnej wojnie.

Zrzut ekranu z Amazona możecie zobaczyć w naszej galerii. Niestety, poz tytułem pakietu, na stronie nie widnieją żadne dodatkowe informacje na temat produktu.

Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie Infinite Warfare, które według plotek ma nastąpić już w przyszłym tygodniu. Czekacie?

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2016/04/call-of-duty-modern-warfare-trilogy.html

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare call of duty: modern warfare trilogy ciekawe przecieki