Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.04.2016 09:48
Patch premierowy do Uncharted 4 zajmuje 5GB; zobaczcie zawartość zestawów prasowych
1626V

Patch premierowy do Uncharted 4 zajmuje 5GB; zobaczcie zawartość zestawów prasowych

Zapewne nikogo to nie zdziwi, ale warto o tym fakcie wspomnieć: przed rozpoczęciem zabawy w Uncharted 4: Kres Złodzieja trzeba będzie chwile poczekać na ściągnięcie plików z patchem premierowym.

Kolejni wydawcy przyzwyczaili nas już do praktyki wydawania patchów w dniu premiery nowych gier. Nie inaczej jest w przypadku Uncharted 4. Przed rozpoczęciem nowej przygody Nathana trzeba będzie pobrać pliki zajmujące 5GB. Software zostanie zaktualizowany w ten sposób do wersji 1.01.

Jakie dokładnie zmiany wprowadzi ten patch? Z oficjalnych notek wydanych przez Naughty Dog wynika, że chodzi głównie o wprowadzenie obsługi multiplayera. Gra dorobi się też opcji "Encounter select" w menu oraz kilku bonusowych funkcji (tryb Photo, przeglądarka modeli postaci, wybór skórek postaci, wybór broni, przeglądarka dziennika, galeria grafik koncepcyjnych oraz Render Mode). Ponadto Naugthy Dog twierdzi, że patch 1.01 "wprowadza ogólne poprawki i usprawnienia" (o dziwo nie wspomniano nic o cyzelowaniu mitycznej stabilności). Patch jest już dostępny do pobrania dla osób testujących grę.

Na deser mamy dla was filmiki przedstawiające rozpakowywanie zestawów prasowych, które Sony rozesłało do redakcji z całego świata, tak by dziennikarze mieli czas na dokładne zapoznanie się z najnowszym dziełem Naughty Dog przed wydaniem swoich werdyktów.

 

Tagi: