Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 17:14
„Xbox One II” w produkcji od lutego? Kolejna plotka o nowej konsoli Microsoftu
2070V

„Xbox One II” w produkcji od lutego? Kolejna plotka o nowej konsoli Microsoftu

Systematycznie otrzymujemy przecieki dotyczące ulepszonego PlayStation 4 i nowego Xboksa One. Najnowsza plotka pochodzi wprost z Chin i podobno Amerykanie już rozpoczęli produkcję urządzenia. 

Informacje o nowym PlayStation 4 zostały już potwierdzone przez dziennikarzy oraz deweloperów z całego świata. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że Japończycy faktycznie przygotowali dla swoich klientów mocniejszą wersję urządzenia.

Sprawa z lepszym Xboksem One jest o tyle trudniejsza, że w zasadzie ciągle otrzymujemy małe przecieki dotyczące urządzenia. Na początku twórca wyglądu Xboksów wspominał o „Xbox neXt”, później jeden z graczy znalazł informacje w Federal Communications Commission, a ostatnio nawet dziennikarze The Verge wspomnieli o sprzęcie.

Dzisiaj swoje trzy grosze w tym temacie Chińczycy, którzy opublikowali poniższą grafikę. Według tłumaczów z NeoGAF „Xbox One II” ma znajdować się w masowej produkcji od lutego 2016 roku, ale już pierwsze plany dotyczące maszyny pojawiły się w lutym 2014 roku.

Fabryka zajmująca się przygotowaniem „Xbox One drugiej generacji” tworzy podobno 400 000 sztuk tygodniowo.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1212309

Tagi: Microsoft plotka xbox next xbox one