Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2016 16:34
Nowy Xbox coraz bliżej? Microsoft podobno testuje prototypy
3120V

Nowy Xbox coraz bliżej? Microsoft podobno testuje prototypy

Dzisiaj otrzymaliśmy konkretne informacje na temat ulepszonej wersji PlayStation 4, ale nie możemy zapomnieć o Amerykanach. Redakcja The Verge wspomina o prototypach nowego Xboksa. 

Na wstępie zaznaczę, że chociaż o PlayStation 4 Neo otrzymaliśmy już wiele konkretów i zagraniczne redakcje są pewne nadejścia urządzenia, tak o nowym Xboksie wciąż nie otrzymaliśmy takich mocnych szczegółów.

Dzisiaj redakcja The Verge wspomniała o „ulepszonym” sprzęcie Amerykanów. Według „zaznajomionego z planami Microsoftu źródła” firma sprawdza właśnie różne prototypowe Xboksy. Konsole mają posiadać mocniejsze podzespoły, dzięki którym twórcy mogliby przygotowywać produkcje zapominając o problemie z rozdzielczością, czy też płynnością animacji.

Aktualnie nie otrzymujemy niezbitych dowodów, ale musimy pamiętać, że wcześniej twórca wyglądu Xboksów wspomniał o „Xbox neXt”, następnie o dziwnych informacjach w FFC (Federal Communications Commission. Ponadto, sam Phil Spencer powiedział kiedyś o ulepszaniu sprzętu. Choć później szef marki Xbox doprecyzował swoje słowa, to coś jest na rzeczy… Za dużo tych wszystkich ploteczek i przecieków. 

Źródło: http://www.theverge.com/2016/4/19/11457546/xbox-one-hardware-upgrade-rumors

Tagi: Microsoft xbox next xbox one