Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.04.2016 12:13
To niedopatrzenie. Każdy, kto zakupił w Biedronce Enemy Front bez spolszczenia, otrzyma wersję PL od CI Games
2600V

To niedopatrzenie. Każdy, kto zakupił w Biedronce Enemy Front bez spolszczenia, otrzyma wersję PL od CI Games

Wczoraj otrzymaliśmy od naszego użytkownika informacje o tym, że zakupiona przez niego w Biedronce gra Enemy Front pochodzi z niemieckiej dystrybucji i nie pozwala na wybór języka polskiego. Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do CI Games.

Okazuje się, że jest to zwykłe niedopatrzenie. Gry, co prawda, pochodzą z wydań z różnych części Europy, jednak powinny umożliwiać wybór języka polskiego. CI Games zapewnia, że jeżeli tylko posiadamy dowód zakupu, to możemy zwrócić się do nich z prośbą o otrzymanie kopii gry w ojczystym języku. 

Poniżej zamieszczamy pełną treść informacji, którą otrzymaliśmy od koordynatora marketingu CI Games - pani Marcjanny Lipińskiej:

Nakład gry Enemy Front oferowany w Biedronce pochodzi z rekonfekcji – są to relokowane wydania z całej Europy z naklejoną naklejką polską na rewers okładki obcojęzycznej. Wszystkie wersje gry Enemy Front - poza wersją niemiecką - posiadają polską lokalizację. Nie ukrywamy, że wersja niemiecka została wysłana do sklepów przez niedopatrzenie nasze i dystrybutora, za co najmocniej przepraszamy graczy.

Wszyscy klienci, którzy się zgłoszą do nas pod adres:

support -at- cigames dot com
ze zdjęciem pudełka i dowodu zakupu, otrzymają polską wersję gry. Nie chcemy dopuścić, by klient został z takim problemem sam i dbamy o to, aby każdy gracz, który kupi naszą grę, otrzymał pełnowartościowy produkt.

Cieszymy się również na szybką odpowiedź i profesjonalną reakcję ze strony naszego rodzimego studia.

Tagi: Biedronka CI Games enemy front