Roger Żochowski Roger Żochowski 27.04.2016 12:05
Mafia III w polskiej wersji językowej!
3399V

Mafia III w polskiej wersji językowej!

Cenega poinformowała dzisiaj w oficjalniej notatce prasowej, że Mafia III pojawi się na rynku w polskiej wersji językowej. Na naszych rodzimych graczy czekać będzie również edycja specjalna gry. 

Przypomnijmy, że akcja gry umiejscowiona została New Bordeaux w 1968 roku – wirtualnym odzwierciedleniu Nowego Orleanu, pełnego inspirowanych epoką samochodów, mody i muzyki. Lata walki w Wietnamie utwierdziły Lincolna Claya w jednym: rodziną nie nazywa się ludzi, wśród których się rodzimy, ale ludzi, za których jesteśmy gotowi zginąć. Po powrocie do domu, New Bordeaux, Lincoln próbuje uciec od swojej kryminalnej przeszłości. Wszystko zmienia się, gdy jego gangsterska rodzina zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską Mafię. Lincoln odbudowuje swoją familię na gruzach starej i wypowiada otwartą wojnę odpowiedzialnym za tę zbrodnię. 

Gra pojawi się w polskiej wersji językowej (tylko napisy) na wszystkich platformach. W sprzedaży dostępne będę limitowane wersje gry. Edycja Deluxe Mafii III zawierać będzie grę i dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej dostępnej po premierze gry, w tym przepustkę sezonową. Edycja kolekcjonerska pozwoli wczuć się w klimat New Bordeaux z 1968 roku, dzięki zawartości z edycji Deluxe i dodatkowym fizycznym dodatkom: oryginalnej ścieżce dźwiękowej z gry na winylu, kolekcjonerskim artbooku, grafikom z gry i wielu innym. Każdy, kto zamówi przed premierą dowolną edycję gry otrzyma „Pakiet Rodzinny”, który zawierać będzie trzy samochody i bronie dostępne już na starcie.  

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun z polskimi napisami.

Tagi: cenega Mafia III polska