Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.04.2016 07:57
Paragon również w pudełkach - mamy informacje o edycji Essentials
1386V

Paragon również w pudełkach - mamy informacje o edycji Essentials

Epic Games szykuje dla nas Paragon, które finalnie ma trafić w wersji na PS4 i PC w drugiej połowie 2016 roku. Rzeczona strzelanina TPP ma być dystrybuowana w formule free-to-play. Dzisiaj dowiedzieliśmy się jednak, że gracze preferujący tradycyjny model biznesowy też nie powinny zanadto kręcić nosem...

Epic Games udostępnił dziś informację, że od 7 czerwca kupić będzie można Paragon w wersji "Essentials". Edycja Essentials zawiera "wszystko co potrzebne do rozpoczęcia zabijania na polach bitewnych Agory". Za "wszystko co potrzebne" trzeba będzie zapłacić 60 dolarów, ale wydawca przekonuje, że to interes wart zachodu.

Za wymienioną kwotę mamy otrzymać 6000 Monet do wykorzystania w grze (ich wartość to 60 dolarów). Oprócz tego mamy dostać w pakiecie pięć wyzwań Hero Master dla Twinblast, Sevarog, Iggy'ego i Scorcha. Dostaniemy również pięć kostiumów, w tym ekskluzywny na starcie Wasteland Twinblast. Ponadto otrzymamy pięć sztuk Rep Boostów, które mają wpływ na szybkość gromadzenia Rep (przeznaczanego na pakiety kart w grze, wyzwania Master itd).

Dla osób, które zamówią przedpremierowo Essentials Edition czekać będzie dodatkowe 1000 Monet w dniu premiery.

Wg Wesa Philipsa z Epic Games przedstawiony pakiet jest wart normalnie ok. 160 dolarów, gdybyśmy dokonywali zakupów cyfrowo przy zabawie w wersję free-to-play. Swoją drogą chyba wyszło szydło z worka, że gra jest tak ustawiona w edycji "darmowej", w taki sposób, że trzeba będzie "topić" w niej spore pieniądze.

Premiera zestawu Essentials, kosztującego 60 dolarów, nastąpi 7 czerwca 2016 r. Gra zostanie w takim wydaniu zapakowana w pudełka.

Tagi: