Kryspin Kras Kryspin Kras 23.04.2016 10:00
Nowe informacje o Valkyria: Azure Revolution
967V

Nowe informacje o Valkyria: Azure Revolution

Sega ujawniła parę obrazków i informacji przedstawiających postacie z nadchodzącego Valkyria: Azure Revolution. Dodatkowo, dostaliśmy nowy trailer Valkyria Chronicles Remaster

Poznajcie cztery najważniejsze postaci Valkyria: Azure Revolution:

  • Suleyman Khalemberg
  • Basil Sanbaci
  • Fleet Eriksen
  • Violette Szand

To oni, wspólnie z protagonistą gry, Amlethem, prowadzą przedstawioną w grze wojnę przeciwko Imperium Rus. Podczas wojny nazywani są "największą piątką zbrodniarzy" z powodu ich czynów popełnionych w trakcie konfliktu, które później określono jako przestępstwa państwowe.

Ta piątka rządzi krajem podczas wojny. Są aktywni w różnych sferach królestwa Jutland. Amleth walczy na placu boju jako kapitan męskiego dywizjonu anty-valkyria Vanargand, Suleyman działa na scenie politycznej, Basil zatroszczył się o ekonomię, Fleet jest dziennikarzem zajmującym się wszczynaniem buntów, a Violet jest szpiegiem zbierającym dane wywiadowcze.

Suleyman jest członkiem izby reprezentantów, mającej władzę ponad rządem Jutlandu. Jest surowy i poważny, zawsze spokojny. To on naciskał na wojnę przeciwko Imperium Rus.

Basil odziedziczył po ojcu fabrykę i natychmiast użył swoich umiejętności finansowych by polepszyć zyski, zdobywając respekt w świecie finansu. Poprawia humor, jest bardzo przyjazny i komiczny. Jego firma wspiera pieniężnie wojnę.

Fleet jest dziennikarzem i ma umiejętność wpływania na masy. Jest bardzo inteligentny i wyjątkowo dobrze sobie radzi ze słowem, dzięki czemu zdolny jest do popchania opinii publicznej w kierunku wygodnym dla działań wojennych.

Violet jest piękna i przyjazna. Używa swojego uroku by wyciągnąć informacje z rąk wojska. Zebrane dane przekazuje reszcie "największych zbrodniarzy", które mogą wykorzystać na własną korzyść w trakcie wojny.

Grafiki postaci można obejrzeć w galerii.

Dodatkowo, SEGA postanowiła podzielić się nowym trailerem remastera Valkyria Chronicles. Na ostatnim filmie mogliśmy poznać zarys fabularny gry, tym razem wideo skupia się na poszczególnych postaciach.


 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/22/ps4-exclusive-valkyria-azure-revolution-gets-new-screenshots-introducing-characters/

Tagi: valkyria chronicles remaster Valkyria: Azure Revolution