Kryspin Kras Kryspin Kras 23.04.2016 11:18
God Eater 2: Rage Burst z datą premiery na zachodzie. Bardzo dobry bonus w zestawie!
1723V

God Eater 2: Rage Burst z datą premiery na zachodzie. Bardzo dobry bonus w zestawie!

Świetna wiadomość dla fanów Monster Huntera i pochodnych! God Eater 2 nareszcie trafi na zachód, a dodatkowo do gry będzie dołączany świetny bonus. Bandai Namco się postarało.

Po trzech latach od wydania oryginalnego God Eater 2 oraz rok po wydaniu ulepszonej wersji o podtytule Rage Burst, ten ciekawy klon Monster Huntera nareszcie wraca na zachód. Ale na tym nie koniec dobrych wieści! Wrócimy również do oryginalnej historii, z którą mieliśmy styczność na PSP wraz z God Eater Burst.

Producent gry - Yosuke Tomizawa, ogłosił, że God Eater 2: Rage Burst trafi na europejski rynek 30 sierpnia 2016 roku na PS4, PS Vitę oraz PC. Dodatkowo, tego samego dnia premierę będzie miał God Eater: Ressurection, będący remakiem pierwszej części gry. Właśnie z tym remakiem wiąże się wspomniany bonus, gdyż do każdego egzemplarza GE2 będzie dołączany kod na darmowe pobranie GE:R ! Jest to świetna akcja Bandai Namco przypominająca te z Xbox One, na których mogliśmy dostać np Dark Souls przy zakupie Dark Souls 3, czy Alan Wake wraz z Quantum Break. 

Według Tomizawy, obie gry łącznie zaoferują setki godzin gry i to tylko w trybie fabularnym. Do tego dochodzi jeszcze multiplayer i inne wyzwania. VA będzie tylko w języku angielskim, a napisy będą po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, włosku oraz rosyjsku.

Szykuje się nie lada gratka dla fanów tego typu gier. Posiadaczy Vity zdecydowanie też ucieszy informacja o pudełkowym wydaniu tej gry. Jaracie się? Czy może nie lubicie tego typu gier?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/22/god-eater-2-and-god-eater-resurrections-release-date-announced-buy-2-and-get-resurrection-for-free/

Tagi: god eater god eater 2 God Eater 2: Rage Burst