Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 16:20
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino wygląda wyśmienicie. Zobaczcie najnowsze materiały!
3810V

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino wygląda wyśmienicie. Zobaczcie najnowsze materiały!

CD Projekt RED postanowił podgrzać atmosferę i opublikował świeżutkie screenshoty z Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino. Twórcy w wyborny sposób przypominają o ostatniej przygodzie Geralta. 

Sympatycy wielkiego dzieła CD Projekt RED długo czekali na tak pozytywną wiadomość. Deweloperzy właśnie opublikowali najnowsze materiały, na których możemy zobaczyć między innymi głównego bohatera serii oraz nową miejscówkę. Geralt pierwszy raz trafi do księstwa Toussaint, do którego nie dotarła wielka wojna. 

Na uwagę na pewno zasługuje kolorystyka. Nowy rejon faktycznie prezentuje zupełnie nową oprawę, więc sympatycy pozycji nie będą marudzić na korzystanie przez deweloperów ze znanych elementów świata.

Dzisiaj możemy spojrzeć wyłącznie na pięć screenów, ale nawet takie materiały potrafią mnie nakręcić na kolejną przygodę Wiedźmina. Miejmy nadzieję, że CD Projekt RED nie będzie nas dłużej męczył i w niedalekiej przyszłości spojrzymy na rozgrywkę, poznamy większe szczegóły o fabule, a następnie studio przedstawi datę premiery. Szykuje się kandydat do tytułu „Dodatek Roku 2016”! ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt galeria screeny wiedźmin 3: dziki gon - krew i wino