Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 19:25
Wielka arena i dinozaury na PlayStation 4. ARK: Survival of the Fittest zmierza na sprzęt Sony
608V

Wielka arena i dinozaury na PlayStation 4. ARK: Survival of the Fittest zmierza na sprzęt Sony

Studio Wildcard nie próżnuje. Twórcy nadal dopracowują ARK, ale jednocześnie deweloperzy przygotowują ARK. Ta druga pozycja właśnie została zapowiedziana w wersji na PlayStation 4. 

Słyszeliście kiedyś o ARK: Survival of the Fittest? Gra początkowo znajdowała się w zwykłym ARK: Survival Evolved i był to dodatkowy tryb rozgrywki. Autorzy jednak zauważyli ogromne zainteresowanie tym wariantem zabawy, więc postanowili wyciągnąć kod z pozycji i zaoferować go wszystkim śmiałkom. Produkcja jest dystrybuowana na komputerach w formie free-2-play, więc możemy oczekiwać, że edycję na PlayStation 4 również pobierzemy za darmo.

Ciekawostką na pewno jest informacja, że wersja na konsole otrzyma między innymi rozgrywkę na podzielonym ekranie, zmagania LAN, a ponadto będziemy mogli nacieszyć się pojedynkami offline. Na te wszystkie przyjemności musimy jeszcze zaczekać, ale produkcja trafi na PlayStation 4 dokładnie 29 lipca.

W tytule gracze są wrzuceni na wielką wyspę, na której muszą po prostu przetrwać. Zmagania są dynamiczne, nie brakuje rozbudowanej broni, wielkich dinozaurów, a sympatyczną nowiną jest fakt, że autorzy w wersji na PC przeznaczają sporo gotówki na promocję projektu. Najlepsi zawodnicy mogą zgarnąć nawet 3,5 tysiąca dolarów za zwycięstwo w rankingach.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: