Kryspin Kras Kryspin Kras 16.04.2016 12:51
Nowe materiały z NieR: Automata. Mamy gameplay!
2556V

Nowe materiały z NieR: Automata. Mamy gameplay!

Japończycy mają dziś powód do świętowania. O 10:30 naszego czasu rozpoczęło się specjalne wydarzenie The NieR Music Concert & Talk Live, podczas którego mieszkańcy Tokio będą mogli zarówno posłuchać muzyki z NieR, oraz to, co do powiedzenia mają sami twórcy na temat swojego dzieła.

Nie wiemy jeszcze, czy podczas wydarzenia twórcy podzielą się nowymi informacjami na temat NieR: Automata, ale widzowie, którzy dotarli już wcześniej na koncert i dyskusję upamiętniające pięciolecie istnienia marki mogli podziwiać wystawione przed wejściem materiały promocyjne.

Twórcy podzielili się paroma artworkami, na których możemy dokładnie się przyjrzeć projektom niektórych postaci, możemy również podziwiać proces tworzenia fizycznej wersji kultowej maski Emila, którą też możemy zobaczyć na własne oczy. Zapraszamy do galerii, by obejrzeć opublikowane materiały.

To wydarzenie to z pewnością nie lada gratka dla fanów pierwszej części NieR oraz dla tych, co pilnie oczekują premiery sequela. Czy Wy graliście w poprzednika? Czekacie na NieR: Automata? 

 

[Aktualizacja #1]

Twórcy jednak się podzielili nowymi materiałami z NieR: Automata! Poniżej film z nowymi fragmentami gameplayu.

[Aktualizacja #2]

Dostaliśmy informacje o nowych postaciach w grze. Ich artworki, razem z aktorami podkładającymi pod nich głos znajdziecie w galerii.

Oficjalna nazwa 9S to YoRHa No. 9 Type S. Jest trochę dziecięcy i miły. Specjalizuje się w misjach badawczych. Jest również biegły w zbieraniu danych wywiadowczych, głównie poprzez hackowanie. Jest stosunkowo przyjazny i uczuciowy jak na jednostkę YoRHa. Głos pod niego podkłada Natsuki Hanae

Oficjalna nazwa A2 to YoRHa Type A N0. 2. Jest opisywana jako "wir nienawiści z przeszłości". Jest prototypem modelu YoRHa, i specjalizuje się w ataku wręcz. Była gotowa do użycia przed produkcją modeli 2B i 9S. Nie mówi zbyt dużo i zawsze działa samotnie. Głos pod nią podkłada Ayaka Suwa.

Oficjalna nazwa 2B to YoRHa No. 2 Type B. Jest ona opisywana jako ostrze ze spokojną wolą i jest ona walczącym androidem ogólnego zastosowania. Podczas gdy jest bardzo skuteczna w walce w zwarciu korzystając ze swojego miecza, jest również zdolna do ataków długodystansowych. Jej oczy nie są widoczne z powodu noszenia osłony bojowej. Chociaż emocje są zakazane pośród żołnierzy YoRHa, między każdym z nich są pewne różnice i 2B ma raczej spokojną osobowość. Głoś pod nią podkłada Yui Ishikawa.

[Aktualizacja #3]

Mamy gameplay! Łapcie jeszcze świeże nagranie, jak developerzy prezentują swój tytuł widowni.
Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/16/ps4-exclusive-nier-automatas-lovely-artwork-and-more-appears-at-tokyo-concert/

Tagi: NieR: Automata