Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 15:56
Zobaczcie materiał z przedpremierowego pokazu Uncharted 4: Kres Złodzieja
1070V

Zobaczcie materiał z przedpremierowego pokazu Uncharted 4: Kres Złodzieja

Na początku miesiąca w Warszawie odbył się specjalny pokaz Uncharted 4: Kres Złodzieja. Na wydarzeniu pojawił się Roger, który wcześniej przedstawił na witrynie swoje wrażenia z kampanii, a dzisiaj możecie zapoznać się z materiałem wideo. Na filmie główny projektant z Naughty Dog opowiada o nowych elementach stworzonych dla tej opowieści. 

PlayStation Polska przyzwyczaiła nas do organizowania bardzo ciekawych imprez z okazji premiery wielkich tytułów na swoje najważniejsze platformy. Właśnie z tego powodu do Warszawy przyjechali przedstawiciele Naughty Dog, którzy prezentowali ostatnią opowieść Nathana Drake’a.

Na filmie zobaczycie kilka scen z imprezy oraz posłuchacie Ricky’ego Cambiera. Główny projektant produkcji opowiada o nowych elementach takich jak drzewka dialogowe, czy też jazdę jeepem. Twórca podkreśla, że Niegrzeczne Psiaki za każdym razem uczą się od swoich poprzednich pozycji i dlatego w Uncharted 4: Kres Złodzieja pojawią się pewne elementy zaczerpnięte z The Last of Us.

Rodzimy oddział PlayStation przedstawia również opinie dziennikarzy, którzy pojawili się na wydarzeniu… Nie będzie pewnie dla Was zaskoczeniem, że redaktorzy są bardzo zadowoleni… ;)

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to kilka godzin temu na PPE mogliście się zapoznać z pełną listą nowych informacji ukazanych przez Naughty Dog.

Źródło: YouTube.com

Tagi: