Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2016 15:59
Remedy Entertainment przeprasza za problemy z Quantum Break. Firma pracuje nad wielką łatką
776V

Remedy Entertainment przeprasza za problemy z Quantum Break. Firma pracuje nad wielką łatką

Twórcy Quantum Break poinformowali, że pracują nad wielką aktualizacją do produkcji w wersji na komputery osobiste. Remedy Entertainment chce naprawić wszystkie niedogodności i zaoferować graczom spokojną rozgrywkę. 

Wczoraj Phil Spencer przyznał, że ostatnie pecetowe porty gier nie prezentują oczekiwanej jakości i szef marki Xbox zapowiedział zwrócenie większej uwagi na te pozycje. W konsekwencji możemy mieć nadzieję, że nadchodzące tytuły będą wyglądać zdecydowanie lepiej, ale twórcy muszą zadbać również o już wydane gry.

Remedy Entertainment poinformowało, że pracuje nad wielką łatką, która usprawni w wielu miejscach Quantum Break. Firma opublikowała sporą listę znalezionych niedogodności – studio zamierza w pierwszej kolejności zająć się między innymi:

  • Problem z płynnością animacji.
  • Problem z wydajnością na Windows 10.
  • Problem z brakiem klawisza do wyłączenia produkcji.
  • Problem z błędem podczas uruchamiania.
  • Problem z jakością obrazu.
  • Problem ze wsparciem SLI oraz innymi powiązanymi kartami graficznymi
  • Problem z renderowaniem obrazu i rozdzielczością w Windows 10
  • Problem z pobieraniem gry

Studio potwierdziło, że zajmuje się również przygotowaniem stosownej łatki dla graczy na Xboksie One. Autorzy chcą zająć się błyskami światła, ziarnistym filtrem, napisami, brakiem dialogów, czy też opcją cross-save pomiędzy platformami.

Jak widać lista jest naprawdę spora, ale miejmy nadzieję, że Finowie szybko uporają się z błędami i dzięki temu kolejni gracze będą mogli w spokoju zapoznać się z tą ciekawą opowieścią. Warto przypomnieć, że Microsoft rozpoczął rozsyłanie kodów na Quantum Break w wersji na PC.

Źródło: http://www.destructoid.com/remedy-responds-to-quantum-break-s-pc-issues-355076.phtml

Tagi: