Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 15:59
Ponad godzina szaleństwa w Stories: The Path of Destinies. Zobaczcie w akcji nadciągającego RPG-a
649V

Ponad godzina szaleństwa w Stories: The Path of Destinies. Zobaczcie w akcji nadciągającego RPG-a

Już jutro będziemy świadkami premiery bajecznego RPG-a od Spearhead Games, a w Sieci właśnie pojawił się długi materiał przedstawiający soczystą rozgrywkę. Gracze mogą spojrzeć na pozycję przed samym debiutem i zadecydować, czy chcą poznać tę historię. 

Patrząc na poniższy materiał mam wrażenie, że Stories: The Path of Destinies może się okazać sporą niespodzianką. Pozycja to kolorowy RPG akcji z ciekawym bohaterem i przyjemny systemem walki – to oczywiście wrażenia po zerkaniu na gameplay, jednak mam wrażenie, że sympatycy gatunku powinni zainteresować się projektem.  

Teraz pozostaje nam tylko czekać na pierwsze opinie, które powinny pojawić się w przeciągu kilku godzin... W końcu premiera produkcji odbędzie się już jutro. Gra jednocześnie zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Na filmie dostrzeżecie system tworzenia opowieści, o którym wspominali autorzy – przygoda w projekcie jest przygotowywana w formie „otwartej księgi” i naszym zadaniem jest układanie wydarzeń i każda nasza decyzja wpływa na przebieg historii.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: