Stories: The Path of Destinies

Stories: The Path of Destinies

6,8
34 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 6.7
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spearhead Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
15 godzin
Premiery
Świat:
12.04.2016
Europa:
12.04.2016
Producent:
Spearhead Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
15 godzin
Premiery
Świat:
12.04.2016
Europa:
12.04.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Stories: The Path of Destinies (PS4)
7.5
Recenzja: Stories: The Path of Destinies (PS4)
PS4

Stories: The Path of Destinies - opis gry

Stories: The Path of Destinies to gra action-RPG wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Spearhead Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na PlayStation 4 w cyfrowej dystrybucji.

Fabuła - Stories: The Path of Destinies

Dalsza część tekstu pod wideo

Główną atrakcją produkcji Spearhead Games jest narracja. Fabuła w założeniach nie jest złożona - wcielamy się tutaj w antropomorficznego lisa imieniem Reynaldo, który wraz z innymi towarzyszami broni bierze udział w rebelii przeciwko złemu imperium. Gra składa się z pięciu stosunkowo krótkich poziomów, w trakcie których zdarzają się sytuacje gdy jesteśmy zmuszeni podjąć rzutującą na bieg historii decyzję. Dla przykładu - czy ratować przyjaciela Lapino, czy próbować raczej zdobyć potężną broń zwaną Skyripper. The Path of Destinies ma wiele zakończeń, toteż gra zachęca do ponownego (wielokrotnego) jej przechodzenia.

Rozgrywka - Stories: The Path of Destinies

System walki jest zręcznościowy, kładąc szczególny nacisk na umiejętność robienia uników i zapamiętywanie ruchów rywali. Generalnie jest on dość intuicyjny. Pokonując przeciwników otrzymujemy punkty doświadczenia, które pozwalają wbijać na wyższe levele. Wraz z nimi otrzymujemy również do rozdysponowania punkty od odblokowywania umiejętności na drzewku skilli (są to nie tylko nowe ataki, ale też zdolności pasywne). Co więcej, sporą rolę odgrywają bronie, a konkretnie miecze głównego bohatera. Służą one nie tylko do szlachtowania zakapiorów, ale także do otwierania drzwi o konkretnym kolorze, co dodatkowo podbija jeszcze replayability, pozwalając nam odkrywać za każdym kolejnym podejściem nowe, niewidziane wcześniej miejsca. Bronie można też z czasem usprawniać znajdując w trakcie eksploracji surowce.

Wideo - Stories: The Path of Destinies

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper