Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 16:35
Star Wars od Visceral Games nie będzie trzecioosobowym RPG w otwartym świecie
1330V

Star Wars od Visceral Games nie będzie trzecioosobowym RPG w otwartym świecie

Twórcy serii Dead Space od miesięcy pracują nad nową grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wielu graczy marzyło, że produkcją będzie RPG w wielkim, otwartym świecie. Niestety, studio zdecydowało się na coś zupełnie innego. 

Electronic Arts strzeże wszystkich informacji dotyczących produkcji Visceral Games. Deweloperzy od wielu miesięcy tworzą tytuł, który wciąż jest wielką tajemnicą, ale wielu graczy miało nadzieję, że pozycją będzie trzecioosobowy RPG usytuowany w otwartym świecie.

Dzisiaj otrzymaliśmy dość jednoznaczną wiadomość, która pozwala nam zapomnieć o tej pięknej wizji. Współtwórca scenariusza – Todd Stashwick – rozmawiał z dziennikarzem Geekleagueofamerica i podczas dyskusji deweloper jednoznacznie zdementował plotki.

Jednocześnie Stashwick  zaznaczył, że Visceral Games tworzy grę przypominającą Uncharted w świecie Gwiezdnych Wojen i tym samym potwierdził wcześniejsze informacje. Jest to moim zdaniem bardzo dobra wiadomość, ponieważ wiele na to wskazuje, że studio ze Stanów Zjednoczonych zajęło się przygotowaniem ogromnej pozycji nastawionej wyłącznie na kampanię. W sumie tego oczekiwaliśmy po projekcie DICE, a otrzymaliśmy sieciową strzelankę.

Miejmy nadzieję, że na tytuł nie będziemy musieli długo czekać, a stosowna zapowiedź pojawi się na imprezie Electronic Arts przed E3 2016. 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1205448

Tagi: