Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 14:55
Jak grać w Dark Souls III? Bandai Namco uczy podstaw produkcji
1183V

Jak grać w Dark Souls III? Bandai Namco uczy podstaw produkcji

Dark Souls III zadebiutuje na europejskim i amerykańskim rynku już w przyszłym tygodniu, więc wydawca postanowił opublikować rozbudowany materiał przedstawiający wiele elementów gry. 

Nie mieliście jeszcze okazji grać w tytuły From Software? To ten materiał wyjaśni Wam wszystkie elementy dzieła Japończyków. Bandai Namco postanowiło opowiedzieć o każdym aspekcie pozycji i dzięki temu film przedstawia takie podstawy jak rozwój bohatera, wyjaśnia założenia ognisk oraz magii, czy też ukazuje sterowanie i poszczególne statystyki.

Na szczęście prezentacja nie składa się wyłącznie z takich podstaw – wydawca pokazuje również nowości takie jak specjalne zdolności poszczególnych broni. Jest to bardzo ciekawy wstęp dla amatorów umierania, którzy zapoznają się z serią właśnie przy okazji premiery Dark Souls III.

Debiut produkcji odbędzie się w Polsce już w przyszłym tygodniu, więc myślę, że nawet gracze mający doświadczenie z serią mogą włączyć poniższe wideo. To dobra powtórka przed nadciągającymi przyjemnościami. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: