Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2016 17:59
Square Enix nie zapomniało o dodatkowej rozgrywce w Final Fantasy XV. Twórcy zdradzają szczegóły
623V

Square Enix nie zapomniało o dodatkowej rozgrywce w Final Fantasy XV. Twórcy zdradzają szczegóły

Wielka premiera Final Fantasy XV nadciąga, więc deweloperzy bardzo chętnie przedstawiają kolejne szczegóły dotyczące pozycji. Hajime Tabata odpowiedział na pytania fanów i niektóre informacje na pewno Was zainteresują. 

W przeciągu ostatnich dwóch tygodni nie możemy narzekać na brak informacji z Final Fantasy XV. Deweloperzy zdradzili datę premiery, przedstawili nowe materiały, zaprezentowali edycje specjalne i teraz polerują swoje wielkie dzieło.

Hajime Tabata pewnie nie może teraz narzekać na brak pracy, ale deweloper znalazł czas i odpowiedział na pytania fanów. Reżyser zapowiedział, że do tytułu został zaimplementowany tryb New Game Plus, dzięki któremu ponownie zapoznamy się z historią i będziemy walczyć z potężniejszymi stworami.

Autorzy nie zapomnieli również o Chocobo, które będziemy mogli karmić oraz nawet trenować! Deweloper zaznaczył, że system będzie podobny do rozwoju bohaterów, ale na więcej informacji musimy zaczekać.

Ciekawostką na pewno jest wiadomość, że prace nad pozycją wspomagał Hironobu Sakaguchi – ojciec serii miał przyjemność współpracować z Tabatą i po zapoznaniu się z pierwszą wersją demonstracyjną, przygotował opinie oraz porady, które wpłynęły na całokształt projektu.

Mam wrażenie, że Final Fantasy XV może faktycznie zaprezentować oczekiwany przez graczy poziom. W sumie Square Enix miało wiele lat na przygotowanie tytułu. Mam nadzieję, że ta seria w końcu wróci na odpowiedni tor. 

Źródło: http://wccftech.com/final-fantasy-xv-game-mode-sakaguchi-helped-tabata-lot/

Tagi: Final Fantasy XV hajime tabata Square Enix