Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 20:46
Twórca Quantum Break do dewelopera Naughty Dog: „dziękuję za podnoszenie poprzeczki i inspirację”
1199V

Twórca Quantum Break do dewelopera Naughty Dog: „dziękuję za podnoszenie poprzeczki i inspirację”

W lutym wspominaliśmy na PPE o miłej sytuacji – Remedy Entertainment odwiedziło Naughty Dog, deweloperzy wymienili się miłymi uwagami i pokazali prawdziwą klasę. Dzisiaj pojawiła się kolejna sympatyczna wiadomość od dyrektora kreatywnego Quantum Break.

Możemy mieć pewność, że ekipa Naughty Dog ma w zespole Remedy Entertainment wielu przyjaciół. Niedawno wspominaliśmy o bardzo miłych odwiedzinach, w których uczestniczyli przedstawiciele obu ekip. Twórcy Quantum Break postanowili odwiedzić siedzibę autorów Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Najwidoczniej na tym spotkaniu deweloperzy doszli do porozumienia i zawarli pewną umowę. Same Lake – dyrektor kreatywny z Remedy Entertainment – opublikował na Twitterze zdjęcie z podpisaną kopią Quantum Break. Płytka trafi do Neila Druckmanna, który będzie musiał odwdzięczyć się podobnym podarkiem.

Warto tutaj zauważyć podpis, który pojawił się na opakowaniu gry – Lake dziękuje za podnoszenie poprzeczki i inspiracje… Możecie mówić wiele, ale właśnie takie małe gesty pokazują, że w naszej branży podziały są sztucznie zarysowane. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: