Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.04.2016 09:36
Wydawca Dark Souls III rozesłał recenzentom klimatyczne drewniane skrzynie
1929V

Wydawca Dark Souls III rozesłał recenzentom klimatyczne drewniane skrzynie

Finalne angielskie wersje Dark Souls III trafiły już do dziennikarzy, którzy bohatersko umierają przed konsolami, by napisać recenzje nowej gry From Software. Okazuje się, że w tym konkretnym przypadku można to robić w wyjątkowo klimatycznej oprawie...

Chodzi oczywiście o "press kit", który Bandai Namco przygotowało dla recenzentów Dark Souls III z Europy i Stanów Zjednoczonych. Firma wyjątkowo się postarała, wysyłając do redakcji całkiem gustowne pakiety, który możecie podziwiać na poniższych screenshotach oraz filmikach z gatunku unboxing.

Na drewnianej skrzyni klimatyczne atrakcje się nie kończą. Po jej otwarciu można dorwać się do płóciennych zwojów, w których skryto zapieczętowaną płytę z grą. Same "zwoje" stanowią krótkie wprowadzanie w specyfikę rozgrywki. Brawa dla wydawcy za fajny pomysł.

Przy okazji warto wspomnieć o sprzedaży Dark Souls III w Japonii. Media Create podaje, że tytuł na PS4 rozszedł się w ilości 210 tysięcy sztuk, w Kraju Kwitnącej Wiśni. Oznacza to, że sprzedało się ok. 83% dostawy nośników do japońskich sklepów. Rezultat można uznać za niezły biorąc pod uwagę, że Sony sprzedało dotychczas w kraju potomków samurajów ok. 2,6 mln egzemplarzy PS4.

 Tagi: Bandai Namco Dark Souls dark souls iii From Software press kit