Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.03.2016 11:00
Finn z Przebudzenia Mocy męczy EA na Twitterze, żeby dodali kampanię do Star Wars: Battlefront
1244V

Finn z Przebudzenia Mocy męczy EA na Twitterze, żeby dodali kampanię do Star Wars: Battlefront

Fani krzyczą, że chcą zwykły tryb single w Battlefroncie? Olać ich! Gorzej, gdy z tą samą prośbą odzywa się publicznie jeden z głównych aktorów najnowszej odsłony serii, na podstawie której bazuje gra. "TRAITOR!"

John Boyega, zupełnie niespodziewanie, zaczepił wczoraj na Twitterze oficjalny profil gry Star Wars: Battlefront (2015). W swoim wpisie zapytał, czy fani otrzymają pełnoprawną kampanię offline, bo według niego jest to znacznie przyjemniejszy sposób poznawania sterowania w grze.

Naturalnie, zespół PR odpowiedzialny za grę skierował Johna do trybu Misji, na co aktor odparł, że są one świetne, ale pozostawiają człowieka z potrzebą zainwestowania się w konkretną narrację. Jakby tego było mało, filmowy Finn wprosił się na wizytę do siedziby studia w Wielkiej Brytanii.

Twórcy obiecali zaaranżować spotkanie.

Ciekawe jak teraz zareaguje EA. Peter Moore próbował tłumaczyć przecież, jakby nie słysząc krzyku tłumów, że gracze nie chcą bawić się w kampanii single-player.

Źródło: http://www.destructoid.com/john-boyega-s-trying-to-get-ea-to-make-a-single-player-battlefront-campaign-346121.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Tagi: ea Electronic Arts gwiezdne wojny gwiezdne wojny: przebudzenie mocy przebudzenie mocy star wars star wars: battlefront star wars: the force awakens