Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.02.2016 18:08
MasterChef dla graczy. Poznajcie kooperacyjne Overcooked
926V

MasterChef dla graczy. Poznajcie kooperacyjne Overcooked

Sympatycy gotowania od wielu lat mogą sprawdzać swoje umiejętności w różnych grach, jednak zazwyczaj deweloperzy skupiają się na symulatorach nastawionych na jednego gracza. Ekipa z Ghost Town Games postanowiła przygotować humorystyczną przygodę, w której gotować będziemy wspólnie z kumplami. 

Overcooked to gra akcji, w której gracze mogą gotować ulubiony potrawy. Produkcja została przygotowana przez studio Ghost Town Games, które postanowiło zaoferować graczom przygodę nastawioną na humor. W tytule tworzyć smakołyki może jednocześnie czterech zawodników.  

Wydarzenia zostały umiejscowione w Onion Kingdom, gdzie kucharze muszą systematycznie prezentować swoje wysokie umiejętności. Nie jest to jednak łatwa zabawa dla amatorów gotowania, ponieważ w tytule znalazło się wiele różnorodnych miejscówek (między innymi lodowce, ciężarówki, łodzie) i w każdej lokacji należy przygotowywać najlepsze smakołyki.

Twórcy nastawili rozgrywkę na zmagania w kooperacji, ponieważ każdy posiłek możemy tworzyć wraz z trójką znajomych. W tytule pojawiły się również pojedynki 1 vs. 1, 2 vs. 2, specjalne wyzwania oraz historia dla singlistów.

Ciekawym patentem są zmagania dwóch zawodników na jednym kontrolerze, która jeszcze bardziej utrudnia zabawę. Tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

Tagi: Ghost Town Games overcooked Zapowiedź