Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.02.2016 10:00
The Legend of Zelda: Twilight Princess HD otrzymuje piękny zwiastun premierowy
990V

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD otrzymuje piękny zwiastun premierowy

Obecnie producenci gier wyznają dwie osobne szkoły "remasterowania". Jedni, uważają że najlepiej jest machnąć jak najwięcej reedycji, aby zarobić kasę na nowe produkcje. Ci drudzy zaś uważają, iż jak trzeba robić wersje HD, to tylko najlepszych dzieł.

Nintendo należy oczywiście do tej drugiej, dlatego też od pewnego czasu zarówno na 3DS-a jak i Wii U wydaje ulepszone, rozbudowane konwersje sygnowanych marką Zeldy, hitów sprzed lat. 

The Legend of Zelda: Twilight Princess jest najnowszą i prawdopodobnie ostatnią z nich, albowiem tuż tuż za rogiem czai się zupełnie świeża, jeszcze nieodkryta przed światem w swej całej okazałości, epicka przygoda Linka, która będzie prawdopodobnie jak TP pożegnaniem starej i powitaniem nowej generacji sprzętu Japończyków.

Już za niespełna tydzień (4 marca) fani serii, a także i jej nowi odbiorcy, będą mogli wskoczyć do pełnego niespodzianek i niezapomnianych wrażeń świata The Legend of Zelda. Z tej okazji Nintendo opublikowało bardzo dobry i fajnie zrealizowany zwiastun premierowy.

Tagi: Nintendo remaster the legend of zelda The Legend of Zelda: Twilight Princess HD