Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2016 17:01
Spejson z Blok Ekipy zostaje Vlogerem. Zobaczcie jego wrażenia z Far Cry Primal
1555V

Spejson z Blok Ekipy zostaje Vlogerem. Zobaczcie jego wrażenia z Far Cry Primal

Wczoraj wspominaliśmy na PPE o nietypowej reklamie Far Cry Primal. Ubisoft zdecydował się na współpracę z SPInka Film Studio, dzięki której bohaterowie Blok Ekipy polowali na mamuty. Dzisiaj w Sieci pojawił się kolejny materiał, na którym Spejson ocenia tytuł.

Bohater Blok Ekipy został szczęśliwym właścicielem Far Cry Primal i postanowił pokazać światu swoją rozgrywkę. Oczywiście ostrzegamy przed licznymi wulgaryzmami, które niektórych mogą oburzyć. Twórczość SPInka Film Studio charakteryzuje się specyficznym humorem, ale jeśli macie luźne podejście do świata, to nie będziecie specjalnie narzekać.

Rodzimy wydawca zdecydował się na bardzo nietypową reklamę, ale moim zdaniem jest to naprawdę dobra decyzja. Każdy odcinek Ekipy ogląda około 1-2 mln widzów na YT, a ponadto nie możemy zapomnieć o wyemitowaniu epizodu na Comedy Central… Sporo młodzieży zobaczyło tytuł francuskiego studia i może przynajmniej część chętnie zapoluje na tygrysy? ;)

Ciekawe, czy Ubisoft Polska zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z SPInka Film Studio… Wyobrażacie sobie rozgrywkę Blok Ekipy w Tom Clancy's The Division

Źródło: YouTube.com

Tagi: