Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2016 16:03
From Software prezentuje kolejny genialny zwiastun z Dark Souls 3
1271V

From Software prezentuje kolejny genialny zwiastun z Dark Souls 3

Japończycy zaskakują intensywnością publikowania nowych materiałów z Dark Souls 3. Premiera najnowszej historii odbędzie się już w kwietniu, a dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun! Twórcy kolejny raz nie zawodzą.

To nie jest przypadek. Godzinę temu oglądaliśmy materiał z Uncharted 4: A Thief's End, a teraz From Software ukazuje nowy materiał z Dark Souls 3. Te tytuły zarządzą w kwietniu i Japończycy chcą mieć pewność, że nie zapomnimy o ich produkcji. 

Deweloperzy tym razem postawili na bardzo spokojną piosenkę, która upiększa prezentację lokacji, stworów oraz fragmentów rozgrywki. W tej grze ponownie trafimy na wielkie bestie, które tylko marzą, by nas zgładzić.  

Mnie cieszy widok nowych miejscówek. Autorzy w końcu nie karmią nas ciągle jednym murem i pozwalają spojrzeć na nowe fragmenty. Na uwagę na pewno zasługuje przedstawienie bossów… Nie będzie pewnie dla Was sekretem, że z tymi większymi rywalami będziemy tańczyć przez dłuższą chwilę.  

Teraz pozostaje tylko czekać, ostrzyć miecze, polerować zbroje i szykować się na umieranie… Sympatykom serii chyba nie muszę przypominać, że premiera odbędzie się 12 kwietnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dark souls 3 From Software trailer zwiastun