Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2016 15:00
Naughty Dog miażdży! Zobaczcie zwiastun historii z Uncharted 4: A Thief's End
4346V

Naughty Dog miażdży! Zobaczcie zwiastun historii z Uncharted 4: A Thief's End

Kilka godzin temu Sieć rozgrzała. Sony zapowiedziało prezentację „czegoś nowego” z Uncharted 4: A Thief's End. Nie musieliśmy długo czekać na konkrety, ponieważ właśnie możecie spojrzeć na nowy materiał przedstawiający najnowsze dzieło Naughty Dog! 

Długo czekaliśmy na taki materiał. Naughty Dog przedstawia nowe fragmenty z Uncharted 4: A Thief's End i jednocześnie zapowiada swoją wielką opowieść. Na materiale nie brakuje akcji, znanych bohaterów oraz wspomnień… 

Jest to ostatnia przygoda Nathana, więc możemy spodziewać się spektakularnych scen i zamknięcia wielu wątków. Nie obawiajcie się również o wielkie spoilery – Niegrzeczne Psiaki serwują tutaj tylko drobne urywki ze swojej wielkiej gry. 

Interesująco naprawdę zapowiada się powiązanie wątków współczesnych z przeszłością braci – zwróćcie uwagę na moment na motorach… Autorzy pewnie zaoferują nam sporą przejażdżkę po przeszłości, dzięki której lepiej zrozumiemy wydarzenia z całego uniwersum. 

Teraz pozostaje nam tylko czekać. Twórcy pewnie w niedalekiej przyszłości będą nas karmić kolejnymi materiałami… W galerii możecie dodatkowo spojrzeć na serię ładnych screenshotów.

 

Tagi: