Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2016 20:58
Street Fighter V może otrzymać standardowy tryb Arcade
1009V

Street Fighter V może otrzymać standardowy tryb Arcade

Najnowsze dzieło Capcomu wylądowało na półkach sklepowych i gra od początku ma pewne problemy. Twórcy skupili się na przygotowaniu rozgrywki w Sieci i zapomnieli o kilku podstawowych wariantach zabawy. Najgłośniej gracze narzekają na brak standardowego Arcade, ale tryb może w niedalekiej przyszłości trafić do gry. 

Japończycy w przypadku Street Fighter V zajęli się zmaganiami w Sieci. Przed wielką premierą byliśmy świadkami kilku beta testów, ale nawet to nie pomogło i początkowo tytuł borykał się z problemami. Na szczęście teraz jest już dużo lepiej i zainteresowani mogą cieszyć się pozycją.

Wielu graczy jednak nadal narzeka. W grze zabrakło między innymi typowego Arcade Mode, dzięki któremu z przyjemnością można ćwiczyć umiejętności i przygotowywać się do walk ze znajomymi.

Na szczęście twórcy dostrzegają problem. W najnowszym numerze Forbes pojawiło się oświadczenie, które pewnie ucieszy wielu czytelników PPE – deweloperzy rozważają dodanie do gry wspomnianego wariantu zabawy:

„Zespół rozpatruje dodanie do gry Arcade ode i wkrótce będziemy mieć w tym temacie więcej informacji.”

Nie jest to jeszcze żadna oficjalna zapowiedź, ale ja mam jednak nadzieję, że Capcom zrozumiał swój błąd. Darmowe DLC przyjmę z otwartymi ramionami, a Wy? ;)

Źródło: https://www.vg247.com/2016/02/22/capcom-looking-into-adding-arcade-mode-to-street-fighter-5/

Tagi: Capcom Street Fighter V