Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.02.2016 15:00
Beta Hitmana wylądowała na PC - sprawdźcie porównanie z wersją z PS4
1156V

Beta Hitmana wylądowała na PC - sprawdźcie porównanie z wersją z PS4

Agent 47 zbliża się wielkimi krokami do daty premiery pierwszego sezonu swoich przygód, witając się z nami krótkim pokazem swoich możliwości. Testy na PlayStation 4 zakończyły się sukcesem i falą pochwał dla deweloperów. 

Teraz beta przeniosła się na komputery osobiste, pozwalając graczom sprawdzić, czy ich sprzęt uciągnie całą grę, a także czy ich pre-oder się opłacił.

Jest to też idealna okazja do tego, aby porównać płynność i jakość działania obydwu wersji gry. Tegoż dzieła podjęło się Gamingbolt, które sprawdziło jak elastyczne są opcje graficzne na blaszakach, jaki framerate trzyma tytuł i które z wymienionych edycji jest lepsza.

Na pewno wiadomo, że Hitman (2016) na PC ma małe problemy z ilością klatek na sekundę w paru bardziej wymagających momentach, a także że twórcy powinni dodać nieco więcej możliwości do ustawień wizualnych. 

Jednakże przewaga komputerowych przygód Agenta 47 ma tę przewagę nad konsolową - a przynajmniej teraz - że nie gubi płynności w scenkach i jest odrobinę, niemalże niezauważalnie ładniejsza.

Tagi: