Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 20.02.2016 11:00
Co sądzicie o powstaniu taktycznego Dragon Age?
806V

Co sądzicie o powstaniu taktycznego Dragon Age?

Jeśli lubicie gry oparte o turową rozgrywkę, to możecie być entuzjastami tego pomysłu, choć przebywa on obecnie w strefie rozmyślań i marzeń. BioWare zapytało graczy o to, co sądzi o stworzeniu turowego Dragon Age.

Mark Darrah z BioWare wystosował do graczy pytanie za pośrednictwem Twittera o to, jak zapatrują się na powstanie strategii w uniwersum Dragon Age z turowym systemem walki. Darrah za przykłady gier, które byłyby pokrewne takiemu tworowi, podał serię XCOM oraz Fire Emblem.

Udział w ankiecie można wziąć pod wpisem na Twitterze, zaś oddać głos mogą tylko osoby posiadające konto w tym serwisie.

W tej chwili oddano ponad 6 tysięcy głosów i połowa z nich to odpowiedzi wyrażające entuzjazm. Druga połowa puli to głosy podzielony między opcjami nie/tylko na komputerze/tylko na platformie mobilnej.

Nie zapominajmy, że to ankieta wystosowana przez BioWare jest w swojej całości niewiążąca i nie stanowi zapowiedzi żadnego projektu.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/19/bioware-producer-asks-whether-youd-like-to-play-dragon-age-tactics-like-xcom-or-fire-emblem/

Tagi: BioWare Dragon Age: Inkwizycja mark darrah