Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 15:08
Na jakiej konsoli Far Cry Primal wygląda lepiej? Sprawdźcie porównanie
1423V

Na jakiej konsoli Far Cry Primal wygląda lepiej? Sprawdźcie porównanie

Far Cry Primal zapowiada się na ciekawą produkcję dla fanów serii. Twórcy porzucają współczesne klimaty i przedstawiają historię umiejscowioną 10 tysięcy lat przed naszą erą. Sprawdźcie fachowe porównanie oprawy graficznej na Xboksie One i PlayStation 4. 

W Far Cry Primal gracze wcielają się w Takkara. Bohater wyrusza w długą podróż, podczas której nauczy się oswajać zwierzynę i wielokrotnie zmierzy się z niebezpiecznymi mamutami. Gra debiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu, więc w Sieci pojawiają się materiały.

Dzisiaj możemy spojrzeć na sympatyczne porównanie grafiki. Mam wrażenie, że edycja na sprzęt Microsoftu może pochwalić się odrobinę mocniejszymi kolorami… Chociaż jestem pewien jednego – niezależnie od platformy tytuł wygląda wybornie. Za dużo zdradzić nie mogę, ale lokacje przygotowane przez Ubisoft potrafią zauroczyć.

Nie bójcie się o większe spoilery. Film przedstawia sam początek rozgrywki, więc w trakcie oglądanie nie natraficie na niepożądane treści. Zainteresowanych tytułem zapraszamy na naszą zapowiedź, która przygotuje Was na opowieść Francuzów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: far cry primal porównanie grafiki Ubisoft