Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 30.11.2010 17:28
Map Pack 7 i Vietnam odatowane!
929V

Map Pack 7 i Vietnam odatowane!

Grudzień miesiącem fanów Battlefield: Bad Company 2! Chyba zgodzą się ze mną wszyscy, oczekujący na VIP Map Pack 7 oraz rozszerzenie o podtytule Vietnam. Zgodzicie się na pewno - po zapoznaniu z datami premier obu DLC!xxxxx

 

VIP Map Pack 7 uderza na Xbox Live i PSN już jutro! 4 świeże mapy, w tym dwie całkiem nowe (wycięte z singla BBC2) i dwa odświeżone klasyki z BBC - o detalach i trybach pisaliśmy już wcześniej, a dzisiaj, z okazji jutrzejszego prezentu możecie zlukać poniższy trailer z rozgrywki na nowych mapach:

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Jutro już za pasem - tymczasem zanotujcie w kalendarzach 21 grudnia (lub 22.12. dla PS3) - wtedy w usługach sieciowych pojawi się wyczekiwane BBC2: Vietnam. Pamiętacie jeszcze na co czekamy? Na to cudo plujące ogniem, pociskami z M16 i nawałnicą z Huey'a:

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Ciśnienie rośnie? To dodam swoje 3 grosze: kilka dni temu spędziłem parę godzin online grając w Vietnam z testerami z EA - i jest na co czekać. A wkrótce na PPE mój playtest, ukazujący rozgrywkę na wszystkich mapach z tego dodatku! How cool is that?

Święta w tym roku zapowiadają się bardzo gorąco... a na pewno dla fanów Bad Company 2.

Tagi: