Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 19:33
Tajemnicze IP Ubisoftu nastawione na rozgrywkę w Sieci, ale gra otrzyma zawartość single-player
672V

Tajemnicze IP Ubisoftu nastawione na rozgrywkę w Sieci, ale gra otrzyma zawartość single-player

Francuzi niedawno zdradzili przygotowanie nowej produkcji, która zadebiutuje na rynku w nadchodzącym roku obrotowym. Ubisoft aktualnie nie opublikował jakichkolwiek informacji w temacie produkcji, ale dzisiaj otrzymaliśmy zapewnienie, że gra w głównej mierze zainteresuje sympatyków sieciowej rozgrywki.  

W okresie od 1 kwietnia 2016 roku do 31 marca 2017 roku Ubisoft zamierza wydać Watch Dogs 2, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, South Park: Fractured But Whole, For Honor oraz nieujawnioną produkcję AAA. Twórcy dotychczas nie zdradzali jakichkolwiek informacji na temat tajemniczej gry, ale dzisiaj otrzymaliśmy pierwsze konkrety.

Francuzi nie ukrywają, że pozycja będzie mocno nastawiona na rozgrywkę w Sieci. Produkcja została porównana przez dyrektora finansowego Ubisoftu do między innymi wspomnianego wcześniej For Honor:

„Gra jest nastawiona na tryb sieciowy, więc wyraźnie podąża drogą For Honor, Ghost Recon oraz Rainbow Six. Gra jest nakierowana na rozgrywkę mutliplayer, ale posiada również mocną zawartość single-player.”

 Jest to ciekawostka, która pewnie zainteresuje niektórych naszych czytelników – jeśli nastawialiście się na grę z wielowątkową kampanią dla singlistów, to musicie zmienić swoje oczekiwania. Alain Martinez powiedział powyższe słowa w odpowiedzi na pytania analityków, więc możemy mieć pewność, że są to pewne informacje.  

Poniżej możecie spojrzeć na zestawienie nadciągających premier Ubisoftu: 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-may-not-have-yearly-releases-when-/1100-6434900/

Tagi: aaa multiplayer Ubisoft