Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 18:31
EA Sports prezentuje karierę oraz mistrzostwa z EA Sports UFC 2
1060V

EA Sports prezentuje karierę oraz mistrzostwa z EA Sports UFC 2

Małymi krokami zbliżamy się do premiery EA Sports UFC 2. Dzisiaj EA Sports opublikowało świeżutki materiał, który przedstawia karierę oraz mistrzostwa. Twórcy starają się usprawnić każdy z wariantów zabawy, by zapewnić graczom większą przyjemność z pokonywania kolejnych oponentów.

W pierwszej informacji o EA Sports UFC 2 otrzymaliśmy zapewnienie o ulepszeniu i rozbudowaniu każdego elementu pierwowzoru. Twórcy wzięli sobie do serca wszystkie negatywne opinie i dzięki temu najnowsza odsłona ma prezentować się zdecydowanie lepiej.

Dzisiaj możemy spojrzeć na karierę oraz sieciowe mistrzostwa. W obu przypadkach pojawiają się ciekawe zmiany, które powinny spodobać się graczom. Ja liczę na mocne urozmaicenie tego pierwszego wariantu zabawy – w pierwszej odsłonie od pewnego momentu wiało nudą i brakowało motywacji do brania udziału w kolejnych walkach.

Wcześniej autorzy zaprezentowali UFC Ultimate Team, który może się okazać strzałek w dziesiątkę. W przypadku Fify ten tryb sprawdza się wyśmienicie i każdego dnia miliony graczy z całego świata kupuje karty i rozwija swoje zespoły.

Na najnowszym materiale przez sekundę pojawia się Joanna Jędrzejczyk – jak oceniacie odwzorowanie polskiej fighterki? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports EA SPORTS UFC 2 gameplay