Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 22:31
Ubisoft ponownie ulepsza Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Twórcy usuwają błędy i dodają nowe funkcje
750V

Ubisoft ponownie ulepsza Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Twórcy usuwają błędy i dodają nowe funkcje

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege otrzymało kolejną wielką łatkę. Ubisoft zajął się usunięciem wielu błędów oraz dodano do produkcji znaczącą funkcję. Aktualizacja spodoba się fanom sportów elektronicznych.  

Ubisoft walczy z ogarnięciem Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od wielu tygodni. Gra zadebiutowała na rynku pod koniec roku i od tego czasu twórcy starają się wyeliminować wszystkie problemy. Tytuł raz działa lepiej, raz gorzej, ale widać, że Francuzi nie zamierzają odpuścić. W sumie nie powinniśmy się dziwić, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli wielkie zmagania e-sportowe, dzięki którym profesjonalne zespoły zawalczą o sporo gotówki.

Firma zakończyła wprowadzanie aktualizacji na wszystkich serwerach, więc przed rozpoczęciem zabawy zostaniecie poproszeni o pobranie 1,2GB łatki. Patch usuwa sporo niedogodności, a jednocześnie dodaje możliwość tworzenia prywatnych lobby. Ta funkcja jest oczywiście niezbędna dla wspomnianych rozgrywek. Od teraz gracze mogą tworzyć pokoje i zapraszać do rywalizacji dwie drużyny. W spotkaniu może również uczestniczyć 11 zawodnik, który będzie komentował spotkanie.

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem, a na deser zapraszam Was na krótką prezentację siły Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Wczoraj w Sieci znalazłem ten filmik, który w idealny sposób przedstawia założenia projektu. 

Źródło: http://forums.ubi.com/showthread.php/1387463-In-Depth-Patch-Notes-%96-Update-2-1-%96-February-11th-(PC)-amp-February-16th-(Console)

Tagi: gameplay patch tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft