Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016 19:31
Capcom usprawnia Street Fighter V. Od dzisiaj bez problemu zagracie w Sieci
610V

Capcom usprawnia Street Fighter V. Od dzisiaj bez problemu zagracie w Sieci

Japończycy od blisko kilkunastu godzin starają się wyeliminować wszystkie problemy Street Fighter V. Gra zadebiutowała w tym tygodniu, ale klienci od początku odczuwają spore niedogodności związane z rozgrywką multiplayer. Według najnowszej informacji gra działa już zdecydowanie lepiej.  

Street Fighter V zaliczyło spore problemy w dniu premiery. Gracze z całego świata informowali o ogromnych niedogodnościach związanych z połączeniem do rozgrywki, logowaniem na serwery oraz wyrzucaniem z gry. Twórcy przez ostatnie kilkanaście godzin starali się wyeliminować wszystkie błędy i na szczęście część udało się wyeliminować.

Capcom poinformował, że od teraz powinniśmy bez problemu znaleźć rywali do pojedynku i tylko w niektórych momentach mogą pojawić się trudności z serwerami. Deweloperzy zamierzają dalej pracować, by wyeliminować wszystkie bugi.

Ponadto gracze na PC spotkali się z uszkodzeniem Fighter ID, ale według deweloperów ten problem pojawia się tylko u nielicznych i w niedalekiej przyszłości pojawi się stosowny patch.

Miejmy nadzieję, że już dzisiaj wszyscy zainteresowani będą mogli w spokoju cieszyć się tytułem. W Sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy dotyczących premiery Street Fighter V. A jak sytuacja wygląda u Was? Możecie normalnie grać?

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/street-fighter-5-online-issues-mostly-resolved-cap/1100-6434868/

Tagi: Capcom Street Fighter V yoshinori ono