Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 13:48
Ubisoft uczy graczy podstaw przetrwania w Far Cry Primal
939V

Ubisoft uczy graczy podstaw przetrwania w Far Cry Primal

Premiera Far Cry Primal odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc Ubisoft publikuje ostatnie materiały, które mają przekonać niezdecydowanych do produkcji. Dzisiaj możemy spojrzeć na serię porad dla początkujących łowców bestii.  

Far Cry Primal zapowiada się na przyjemną produkcję, która pozwoli nam oswoić kilka zwierzątek, zawalczyć z wielkimi mamutami i wziąć udział w wielkiej zemście. Główny bohater tytułu zamierza dokonać srogiej wendetty za wybicie jego wszystkich przyjaciół.  

Dzisiaj możemy spojrzeć na kilka porad, które pozwalają lepiej przygotować się na nadciągające atrakcje. Brytyjski oddział Ubisoftu przedstawia akcję w humorystyczny sposób i pokazuje, że w dziczy nawet najprostsze zadania mogą sprawić wiele problemów. Pewnie musimy się przygotować na codzienną gonitwę za obiadem.

Gra na kolejnym materiale wygląda bardzo dobrze. Na pewno miłym akcentem przygody będzie umiejscowienie akcji. Dobrze, że w końcu porzucimy ten cały futurystyczny klimat i zapolujemy na ogromne koty! ;)  

Szykujecie się na tytuł? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: far cry primal gameplay Ubisoft