Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 15:04
Wielka aktualizacja trafiła do ARK: Survival Evolved na Xbox One. Zobaczcie rozgrywkę na podzielonym ekranie
914V

Wielka aktualizacja trafiła do ARK: Survival Evolved na Xbox One. Zobaczcie rozgrywkę na podzielonym ekranie

Studio Wildcard systematycznie ulepsza swoje wielkie dzieło i w weekend na serwerach produkcji pojawiła się znacząca aktualizacja. Twórcy kolejny raz usprawniają ARK: Survival Evolved oraz dodają nowe elementy. Ta łatka spodoba się graczom, którzy narzekali na płynność rozgrywki. 

Twórcy ARK: Survival Evolved nie zamierzają tracić czasu i systematycznie ulepszają produkcję. W ostatnich tygodniach w Sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy dotyczących płynności rozgrywki, więc deweloperzy zajęli się niedogodnością. W weekend pojawiła się aktualizacja, która usuwa wiele bugów, zajmuje się wydajnością gry (poprawa o około 15%) oraz eliminuje problem z pamięcią. Autorzy zaznaczyli, że to dopiero początek prac i zespół zamierza stale rozwijać, a zarazem ulepszać pozycję.

Aktualizacja dodaje do tytułu również możliwość warzenia piwa, nowy pancerz szturmowy, trzy nowe stwory oraz kooperację dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.  Ten ostatni element był zapowiadany przez studio od kilku tygodni i dobrze, że deweloperom udało się zrealizować ten plan.

Akurat ARK: Survival Evolved nadaje się idealnie do rozgrywki na kanapie – ucieczka przed wielkim dinozaurem na pewno smakuje lepiej, gdy obok znajduje się znajomy z piwkiem w dłoni. Miejmy tylko nadzieję, że gra teraz działa znacznie lepiej, bo dodanie drugiego zawodnika bez wątpienia obciąży rozgrywkę. 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/02/15/ark-survival-evolved-patch-splitscreen-mode/

Tagi: ARK: Survival Evolved gameplay Studio Wildcard