Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 15.02.2016 10:00
Yoshinori Ono odpowiada na pytania fanów i mocno stara się o powrót serii Darkstalkers
427V

Yoshinori Ono odpowiada na pytania fanów i mocno stara się o powrót serii Darkstalkers

Premiera nowej odsłony serii Street Fighter już jutro. Z tej okazji Yoshinori Ono zasypywany jest na Twitterze pytaniami od fanów.

Producent najnowszej części Ulicznego Wojownika nie ignoruje wiadomości na serwisach społecznościowych i stara się odpowiedzieć na większość z nich. Oczywiście nie może zdradzać zbyt wiele, ale możemy odczytać z jego wpisów sporo ciekawych informacji. Większość z pytań fanów dotyczy w tym momencie kolejnych postaci mogących dołączyć do zestawu wojowników po pierwszej partii DLC.

Nie powinniśmy szykować się na powrót Akumy, bo według Ono "jest w podróży służbowej do Tekkena 7". Nie ma co również liczyć na Ingrid, gdyż "wiele rzeczy" musiałoby się dobrze ułożyć, aby firma mogła wprowadzić ją do gry. Czyżby prawa do niej znajdowały się w innych rękach tak, jak ma to miejsce z bohaterami cyklu EX? Niewykluczony jest Sagat, a jeżeli wystarczająco wielu użytkowników będzie o to prosiło, to pojawi się Evil Ryu. Na pytanie, czy jest szansa na starszą Sakurę, Ono odpowiedział, że ona na zawsze pozostanie uczennicą szkoły średniej.

Na sam koniec pozostały nam dwa pytania dotyczące innych marek Capcomu. Potwierdziły się wieści, że firma nie współpracuje w tym momencie z Marvelem nad nową odsłoną Marvel vs Capcom. Szkoda. Tymczasem Yoshinoro Ono przyznał również, że bardzo mocno naciska firmie o powrót serii Darkstalkers.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/14/street-fighter-v-producer-yoshinori-ono-answers-on-returning-characters-chance-of-new-darkstalkers/

Tagi: Capcom darkstalkers marvel vs capcom Street Fighter V yoshinori ono